سوالات متداول

تیمچه بازار به عنوان اولین و بزرگترین سامانه فروش آنلاین محصولات بدون واسطه و کمیسیون درحال فعالیت است که فروشندگان فعال در این سامانه همان فروشندگان فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر هستند

شما با عضویت در سامانه تیمچه بازار می توانید علاوه بر دسترسی به محصولات فروشندگان، می توانید در صورت داشتن یک کسب و مار بعوان فروشنده در این سایت فعالیت نمایید و خدمات خود را معرفی نمایید

هر شخصی می تواند عضو این سامانه شود و محصولات موجود در آن را خریداری نماید. اما برای عضویت در فروشندگان سایت تیمچه بازار نیاز به داشتن مدارک از قبیل، جواز کسب و مغازه و یا دفتر فروش داشته باشد

شما خریدران علاوه بر امکان مقایسه کالا و محصولات با یکدیگر می توانید فروشندگان را نیز با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را از بهترین فروشنده خریداری نمایید.

شما در سامانه تیمچه بازار امکان درج نظرات در محصولات و پروفایل فروشندگان را دارید تا به سایر خریدران در انتخاب بهتر کمک کنید.

همچنین در این سامانه امکان ارتباط مستقیم و حتی حضوری برای خریداران فراهم آمده تا با اطمینان بیشتر محصول خود را خریداری کنند.

فروشندگان علاوه بر داشتن مغازه خود می توانند با عضویت در سایت تیمچه بازار به بازار آنلاین و اینترنتی نیز دسترسی پیدا کنند و مخاطبان بیشتری برای محصولات خود ایجاد نمایند.

همچنین در این سامانه علاوه بر معرفی فروشندگان به خریداران ، به عمده فروش ها و سایر فروشنده ها معرفی می شوند.

 درک نار اینها معرفی فروشنده فقط به سایت تیمچه بازار محدود نمی شود و فروشگاه او به سایر وبسایت ها و شبکه های مجازی نیز معرفی می شود.

 

سوال متداول دیگری که باید جواب آن را دانست این است که چرا به تیمچه بازار  اعتماد کنیم؟

اخذ انواع مجوز و نمایش آنها در سایت تیمچه بازار خود گواهی بر عملکرد این سامانه می باشد.

 

همچنین اعلام امکان خرید به صورت آنلاین، درب منزل و حضوری خود باعث شده افرادی که هنوز به فضای اینترنتی اطمینان ندارند و یا تمایلی به خرید آنلاین ندارند بتواند از سایر روش ها محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

فروشندگان نیز از فروش های خود اطمینان دارند زیرا وجهی به عنوان کمیسین از آنها دریافت نمی شود و وجهه دریافتی از خریدهای آنلاین در کمترین زمان ممکن براحتی به حساب آنها واریز می شود

در صورتی نیافتن جواب، با ما تماس بگیرید.