قوانین خرید تیمچه بازارقوانین خرید از تیمچه بازار

خریداران محترم، لطفا قبل از خرید محصولات از فروشندگان و یا صفحه محصولات ، و عضویت در سامانه تیمچه بازار این قوانین را به صورت کامل مطالعه  نمایید.

 1. خریداران موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.
 2. خریداران موظف هستند در حفظ اطلاعات شخصی و سفارشات خود کوشا باشند.
 3. اطلاعات کاملا و دقیق هنگام ثبت نام و خرید محصول و خدمات به فروشندگان ارائه دهند.
 4. قبل ار خرید از گزینه های محصول از قبیل رنگ، اندازه و سایر موارد مربوط به محصول اطمینان حاصل فرمایند در صورتی که محصول سفارش داده شده با درخواست شما متفاوت باشد خریدار مسئول این اشتباه است و هیچ گونه مسئولیتی بر شرکت تیمچه بازار و فروشگاه نیست.
 5. در صورتی که خریدار بعد از خرید و قبل از ارسال محصول، بنا به هر دلیلی درخواست تغییر وضعیت خرید داشته باشد (کنسل یا تغییر گزینه های خرید) حتما باید فروشنده و پشتیبانی شرکت تیمچه را مطلع سازد در غیر این صورت مسئولیت خرید انجام شده با خریدار می باشد.
 6. در صورتیکه خریدار بعد از ارسال کالا بنا به هر دلیلی درخواست تغییر کالا و یا کنسل کردن آن را داشته باشد باید با فروشنده و شرکت تیمچه هماهنگ نموده و باید خسارت مربوط به ارسال کالا را متقبل شود.
 7. درصورتیکه بعد از دریافت کالای خریداری شده ، از خرید خود منصرف شود فروشگاه و شرکت تیمچه بازار هیچ مسئولیتی درقبال خریدار ندارند.
 8. درصورتیکه کالای خریداری شده دارای نقص و خرابی بود تمام هزینه و جبران خسارت خریدار با فروشنده کالا می باشد و خریدار باید طی 48 ساعت کاری آن را به فروشنده و شرکت تیمچه بازار اطلاع دهد. اعلام نقص ببیشتر از 48 ساعت کاری متاسفانه قابل قبول نبوده و شرکت تیمچه بازار و فروشنده مسئولیتی درقبال نقص و خرابی محصول ندارند.
 9. مرجوعی و تغییر کالا باید با هماهنگی شرکت تیمچه بازار انجام شود در غیر این صورت شرکت تیمچه بازار هیچگونه مسئولیتی درقبال تغییرات اعمال شده ندارد.
 10. مرجوعی محصولات توسط شرکت تیمچه بازار، فقط مطابق با قوانین مرجوعی کالا امکان پذیر است.
 11. درصورت تایید مرجوع کالا، هزینه پرداخت شده توسط خریدار فقط به حساب واریز کننده برگشت داده می شود.
 12. درصورتیکه مشخصات دریافت کننده محصول با خریدار یکسان نباشد محصول مورد نظر تحویل داده نشده و خریدار باید فورا با پشتیبانی  شرکت تیمچه بازار تماس گیرد.
 13. خریدار فقط در خریدهای آنلاین شماره کارت خود را در صفحه اتصال به درگاه های پرداختی وارد می کند در نتیجه تحت هیچ شرایطی اطلاعات کارت و حساب بانکی خود را نه به خریدار و نه به افرادی که از خود را پشتیبان تیمچه بازار معرفی می کنند نباید قرار دهید در غیر این صورت مسئولیت تمام خسارت های احتمالی وارد شده به عهده خریدار  است
 14. از فروشنده هایی که اطلاعات تماس آنها ابهام انگیز و نادرست و یا مشخص نیست خرید نفرمایید و لطفا این موارد را به تیم پشتیبانی شرکت تیمچه بازار اطلاع دهید.
 15. شرکت تیمچه بازار ذی نفع در خرید های شما نمی باشد و فقط ناظر بر خرید و فروش های انجام شده است.
 
در صورت داشتن هرگونه سئوال می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با  تیم پشتیبانی شرکت تیمچه بازار در ارتباط باشید. 

وب سایت تیمچه بازار وابسته به شرکت تیمچه ستاره بازار در جهت ایجاد فرصت به تمام اصناف برای شروع کسب و کار اینترنتی بنا نهاده شده است تا هر مغازه دار و ارائه دهنده خدماتی، بتواند خود بدون هیچگونه واسطه، مانند یک مغازه در یک فروشگاه شروع به فروش محصول خود در بستر اینترنت نماید. سه اصل این سامانه عبارتند است 1- امکان عضویت برای تمام اصناف 2- عدم دریافت کمسیون از خریدها 3- مشتری مداری و جلب رضایت خریدار.

مجوزهای فعالیت

با ما همراه باشید در:

با عضویت در اینستاگرام و خبرنامه تیمچه بازار از تخفیفات، قرعه کشی ها و اخبار مطلع شوید.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

استفاده از مطالب وبسایت سامانه تیمچه بازار فقط به منظور موارد غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
سامانه تیمچه بازار
Logo
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0