راه های ارتباط با تیمچه بازار

لطفا پیش از  تماس با تیم پشتیبانی تیمچه بازار و یا ارسال فرم، در صورت داشتن سوال و مشکل ابتدا با استفاده از دکمه روبرو، مواردی که در  صفحه سوالات متداول موجود است را مطالعه نمایید. اگر جواب سوال و یا مشکل خود را در این صفحه نیافتید می توانید با راه ها ارتباطی زیر با ما و تیم پشتیبانی تیمچه بازار در ارتباط باشید.

ـــ راه های تماس:

دفتر مرکزی: تهران، خیابان ستارخان، خیابان خسرو شمالی، ساختمان بهاران، طبقه 9 واحد 3.

کد پستی: 1451697561

تلفن های تماس: 02144384716

پشتیبانی تیمچه بازار:  02144384712

واتساپ: 989358484120+

تلگرام: 989358484120+

اینستاگرام:  teemchebazar_lifestyle@

لینکداین:  linkedin

توییتر: teemchebazar@

پست الکترونیکی:  info@teemchebazar.com

گوگل مپ

بلد

ویز

فرم تماس

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

جهت مشاهده اطلاعات تماس با فروشندگان عضو، میتوانید با رفتن به  صفحه فروشندگان لیست فروشگاه ها و فروشندگان را مشاهده و با استفاده از نوار جستجو موجود در آن فروشنده مورد نظر خود بیاید و وارد پروفایل وی شوید.

توجه داشته باشید کارشناسان و تیم روابط عمومی تیمچه بازار فقط از طریق شماره های ذکر شده در این صفحه با مخاطبان خود (خریدار و فروشنده ) در ارتباط خواهند بود و فقط با شماره 50004000625282  اس ام اس و پیامک های اطلاع رسانی را ارسال خواهند کرد. لذا در صورت داشتن هرگونه تماس از طرف شخص و یا اشخاصی با شماره های دیگر که خود را تیمچه بازار یا وابسته آن معرفی می کنند، به آنها اعتماد نکرده و شماره و اطلاعات آن ها از طریق راه های موجود در این صفحه به ما داده تا اقدامات لازم را جهت جلوگیری از  ایجاد مشکل برای شما و همچنین سو استفاده از نام تیمچه بازار  را انجام دهیم

به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا و یا بیماری های مشابه، از شما خواهشمندیم، جهت تماس با پشتیبانی تیمچه بازار یا فروشندگان عضو و همچنین انجام خریدهای خود، بیشتر از روشهای غیر حضوری استفاده نمایید.

وب سایت تیمچه بازار وابسته به شرکت تیمچه ستاره بازار در جهت ایجاد فرصت به تمام اصناف برای شروع کسب و کار اینترنتی بنا نهاده شده است تا هر مغازه دار و ارائه دهنده خدماتی، بتواند خود بدون هیچگونه واسطه، مانند یک مغازه در یک فروشگاه شروع به فروش محصول خود در بستر اینترنت نماید. سه اصل این سامانه عبارتند است 1- امکان عضویت برای تمام اصناف 2- عدم دریافت کمسیون از خریدها 3- مشتری مداری و جلب رضایت خریدار.

مجوزهای فعالیت

با ما همراه باشید در:

با عضویت در اینستاگرام و خبرنامه تیمچه بازار از تخفیفات، قرعه کشی ها و اخبار مطلع شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

استفاده از مطالب وبسایت سامانه تیمچه بازار فقط به منظور موارد غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
سامانه تیمچه بازار
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0