چرا تیمچه بازار 

سوالات متداول خریداران و فروشندگان تیمچه بازار

سوال متداول و بسیار مهم، چرا تیمچه بازار ؟ چه مزایای در تیمچه بازار هست؟ 

1-با عضویت در سامانه تیمچه بازار به بازار بزرگی از انواع اصناف با محصولات مختلف به راحتی چند کلیک دسترسی پیدا می کنید همچنین با خود فروشنده، عمده فروش ها و خریداران  بدون واسطه می توانید با یکدیگر در ارتباطباشید.

2-در این سامانه سعی شده است واسطه های بین تولید کنندگان، فروشندگان و خریداران حذف شود .

3- خریداران دیگر نیازی به وب گردی و صرف زمان های طولانی برای مقایسه محصولات در سایت های مختلف ندارند. تمام اجناس و فروشندگان بایگدیگر قابل مقایسه هستند.

4-  تیمچه بازار بعنوان معرف نه واسط، فعالیت می کند. یهنی  از خرید و فروش های انجام شده در سامانه دارای نفع نبوده و حق کمیسیونی دریافت نمی کند.

5- تیمچه بازار علاوه بر معرفی فروشندگان در سایت خود، آنها را در شبکه های اجتماعی معرفی می کند.

6- فروشندگان می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند.

7- هدف اصلی تیمچه بازار معرفی فروشندگان و خریدران به یکدیگر است نه فقط خرید و فروش محصول و کالا

تیمچه بازار به عنوان اولین و بزرگترین سامانه فروش آنلاین محصولات بدون واسطه و کمیسیون درحال فعالیت است که فروشندگان فعال در این سامانه همان فروشندگان فروشگاه ها و مغازه های سطح شهر هستند

شما با عضویت در سامانه تیمچه بازار می توانید علاوه بر دسترسی به محصولات فروشندگان، می توانید در صورت داشتن یک کسب و مار بعوان فروشنده در این سایت فعالیت نمایید و خدمات خود را معرفی نمایید.

هر شخصی می تواند عضو این سامانه شود و محصولات موجود در آن را خریداری نماید.

اما برای عضویت در  فروشندگان سایت تیمچه بازار نیاز به داشتن مدارک از قبیل، جواز 

شما خریدران علاوه بر امکان مقایسه کالا و محصولات با یکدیگر می توانید فروشندگان را نیز با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین محصول را از بهترین فروشنده خریداری نمایید.

شما در سامانه تیمچه بازار امکان درج نظرات در محصولات و پروفایل فروشندگان را دارید تا به سایر خریدران در انتخاب بهتر کمک کنید.

همچنین در این سامانه امکان ارتباط مستقیم و حتی حضوری برای خریداران فراهم آمده تا با اطمینان بیشتر محصول خود را خریداری کنند.

فروشندگان علاوه بر داشتن مغازه خود می توانند با عضویت در سایت تیمچه بازار به بازار آنلاین و اینترنتی نیز دسترسی پیدا کنند و مخاطبان بیشتری برای محصولات خود ایجاد نمایند.

همچنین در این سامانه علاوه بر معرفی فروشندگان به خریداران ، به عمده فروش ها و سایر فروشنده ها معرفی می شوند.

 درک نار اینها معرفی فروشنده فقط به سایت تیمچه بازار محدود نمی شود و فروشگاه او به سایر وبسایت ها و شبکه های مجازی نیز معرفی می شود.

سوال متداول دیگری که باید جواب آن را دانست این است که چرا به تیمچه بازار  اعتماد کنیم؟

اخذ انواع مجوز و نمایش آنها در سایت تیمچه بازار خود گواهی بر عملکرد این سامانه می باشد.

همچنین اعلام امکان خرید به صورت آنلاین، درب منزل و حضوری خود باعث شده افرادی که هنوز به فضای اینترنتی اطمینان ندارند و یا تمایلی به خرید آنلاین ندارند بتواند از سایر روش ها محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

فروشندگان نیز از فروش های خود اطمینان دارند زیرا وجهی به عنوان کمیسین از آنها دریافت نمی شود و وجهه دریافتی از خریدهای آنلاین در کمترین زمان ممکن براحتی به حساب آنها واریز می شود.

محتوای آکارئون

برای اطلاع بیشتر و کامل تر از نحوه عضویت به عنوان فروشنده و مزایای فروشندگی دبه صفحه فروشنده شو مراجعه نمایید.

در صورت نیافتن جواب مورد نظر خود از طریق دکمه روبرو به صفحه  تماس با تیمچه بازار هدایت می شوید و می توانید از طریق راه های ارتباطی گفته شده در آنجا با تیم پشتیبانی در تماس باشید.

وب سایت تیمچه بازار وابسته به شرکت تیمچه ستاره بازار در جهت ایجاد فرصت به تمام اصناف برای شروع کسب و کار اینترنتی بنا نهاده شده است تا هر مغازه دار و ارائه دهنده خدماتی، بتواند خود بدون هیچگونه واسطه، مانند یک مغازه در یک فروشگاه شروع به فروش محصول خود در بستر اینترنت نماید. سه اصل این سامانه عبارتند است 1- امکان عضویت برای تمام اصناف 2- عدم دریافت کمسیون از خریدها 3- مشتری مداری و جلب رضایت خریدار.

مجوزهای فعالیت

با ما همراه باشید در:

با عضویت در اینستاگرام و خبرنامه تیمچه بازار از تخفیفات، قرعه کشی ها و اخبار مطلع شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

استفاده از مطالب وبسایت سامانه تیمچه بازار فقط به منظور موارد غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
سامانه تیمچه بازار
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0