قوانین و مقررات مرجوع کالا توسط خریدار و فروشنده

خریداران محترم لطفا قبل از خرید، مواردی که شامل شرایط برگشت کالا در تیمچه بازار و مرجوعی آنها توسط فروشندگان را، در این صفحه مطالعه نمایید.

  1. خریدار فقط 48 ساعت زمان دارد که محصول خریداری شده خود را تست نمایید و در صورت داشتن نقص اقدام به پس دادن کالا نمایید.
   • مورد فوق فقط در خریدار های آنلاین می باشد در صورتیکه شما به صورت حضوری و یا به صورت خرید مستقیم از فروشنده اقدام به خرید نموده باشید باید طبق توافق  بین شما و فروشنده این کار صورت گیرد.
  2. در صورت خرید آنلاین به صفحه کاربری خود مراجعه نموده و در بخش مرجوعی کالا فرم مربوطه را پر نمایید.
  3.  در صورت تایید درخواست شما مبنی بر ارجاع کالا، هزینه دریافت شده فقط به همان شماره کارت که با آن خرید نموده اید برگشت داده خواهد شد.
  4. در صورتی که کالای خریداری شده دارای نقص، متفاوت بودن کالای خریداری شده با کالای تحویلی باشد هزینه های مربوط به ارسال به عهده سایت تیمچه بازار و فروشگاه می باشد.
  5. در صورتیکه از خرید خود پشیمان شده باشید ( بنا به دلایل شخصی ) درصورت تایید و قبول کردن فروشگاهی که از آن خریداری نموده اید هزینه های ارسالی بر عهده شما می باشد.
  6. کالایی که برای مرجوعی تایید شده باشد باید همانگونه که به شما تحویل داده شده، برگشت داده شود و تمام اقلام همراه با آن کالا (هدیه، کارتهای تخفیف و سایر موارد) باید پس داده شود.
  7. در خرید های غیر آنلاین جهت پس دادن کالا باید مستقیما با خود فروشنده هماهنگ شود.
  8. در صورتیکه فروشنده، بنا به هر دلیلی از پس گرفتن کالا امتناع کرد می توانید با تیم فروش و پشتیبانی تماس بگیرید و از این طریق اقدام نمایید. سایت تیمچه بازار پس بررسی های لازمه در صورتیکه دلایل شما را تایید نمود اقدامات لازم برای جبران هزینه ها و ضرر شما را انجام خواهد داد.
 

موارد مهم شرایط برگشت کالا در تیمچه بازار

مرجوعی کالا تیمچه بازار
کالای مرجوعی باید همان شرایط بسته بندی هنگام تحویل به شما را داشته باشد.
مرجوعی کالا تیمچه بازار
کالای مرجوعی باید از تمام لحاظ دست نخورده، نو و مانند حالتی که تحویل داده شده باشد.
مرجوعی کالا تیمچه بازار
محصولاتی که درصورت باز شدن آنها از نظر بهداشتی غیر قابل مصرف می باشد نباید پلمپ آنها باز شده باشد.
مرجوعی کالا تیمچه بازار
کالاهایی که نیاز به نصب دارند باید توسط نصاب های معرفی شده توسط فروشنده نصب و راه اندازی شوند.
عدم ثبت در سازمان ها
درصورتی که کالای خریداری شده که در سازمان های خصوصی یا دولتی ثبت و یا ریجستر شود، غیر قابل  باز گردانی می باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در ارتباط با مرجوعی کالا در تیمچه بازار می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا واتساپ، با  تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.مرجوعی کالا تیمچه بازار

وب سایت تیمچه بازار وابسته به شرکت تیمچه ستاره بازار در جهت ایجاد فرصت به تمام اصناف برای شروع کسب و کار اینترنتی بنا نهاده شده است تا هر مغازه دار و ارائه دهنده خدماتی، بتواند خود بدون هیچگونه واسطه، مانند یک مغازه در یک فروشگاه شروع به فروش محصول خود در بستر اینترنت نماید. سه اصل این سامانه عبارتند است 1- امکان عضویت برای تمام اصناف 2- عدم دریافت کمسیون از خریدها 3- مشتری مداری و جلب رضایت خریدار.

مجوزهای فعالیت

با ما همراه باشید در:

با عضویت در اینستاگرام و خبرنامه تیمچه بازار از تخفیفات، قرعه کشی ها و اخبار مطلع شوید.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

استفاده از مطالب وبسایت سامانه تیمچه بازار فقط به منظور موارد غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
سامانه تیمچه بازار
Logo
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0