قوانین فروشندگان تیمچه بازار قوانین فروشندگان تیمچه بازار

فروشندگان محترم، لطفا قبل از فروش محصولات خود، و عضویت و فروشندگی  در سامانه تیمچه بازار این قوانین را به صورت کامل مطالعه  نمایید.

 1. تمامی فروشندگان ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.
 2. تمام محصولات باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی باشد و نباید محصولی خارج از قوانین به فروش برسد.
 3. فروشگاه متعهد می شود هیچگونه اطلاع نادرست و ابهام انگیز را به شرکت تیمچه ستاره بازار (تیمچه بازار) تحویل ندهد و در سایت تیمچه بازار بارگزاری نکند.
 4. تمامی مسئولیت فروش کالا با خود فروشگاه می باشد و تیمچه بازار فقط ناظر بر عملیات خرید و فروش می باشد.
 5. خرابی و مرجوعی کالا به عهده فروشگاه می شود لذا در صورت شکایت و نارضایتی خریدار، فروشگاه موظف است نسبت به جلب رضایت مشتری اقدام نماید.
 6. فروشگاه موظف است در بارگزاری محصول خود در سایت تیمچه بازار، اطلاعات دقیقی از آن را در توضیحات محصول وارد نماید در غیر این صورت محصول تایید نشده و یا حذف می گردد.
 7. فروشگاه موظف است اطلاعات دقیق از نحوه تماس و ارتباط شرکت تیمچه بازار و خریداران ارائه دهد.
 8. فروشگاه موظف است هر دو حالت پرداخت آنلاین و جلو درب منزل را برای خریداران فراهم نماید.
 9. تمامی هزینه های کالا اعم از هزینه خرید، مالیات، ارسال و سایر موارد به عهده خریدار می باشد در صورت اعمال تخفیف توسط فروشگاه باید آن را در محصول اعلام نماید.
 10. فروشگاه موظف است زمان مناسبی برای تست محصول به مشتری ارائه داده و امکان مرجوعی کالا به علت نقص در کالا را برای مشتری فراهم نماید.
 11. اطلاعات کالای ارسالی با کالای خریداری شده توسط خریدار باید یکسان باشد در غیر این صورت هزینه های مربوط به جبران خسارت تماما به عهده فروشگاه می باشد و در صورت تکرار این خطا فعالیت فروشگاه به صورت موقت و یا دائم متوقف می شود.
 12. فروشگاه متعهد می شود تمام اطلاعات خریدار و محصول خریداری شده را به صورت محرمانه نگهداری نمایید و در اختیار هیچ ارگان و شخص سوم قرار ندهد. در غیر این صورت شرکت تیمچه بازار در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران و خریداران با فروشگاه متخلف برخورد نموده و فعالیت آن را بدون اطلاع قبلی متوقف نماید.
 13. در صورت تغییر کاربری فروشگاه، تغییر آدرس، تغییر مدیریت و  یا هر گونه تغییر در اطلاعات فروشنده، فروشنده موظف است آن را به شرکت تیمچه بازار اطلاع دهد.
 14. افراد حقیقی و حقوقی که مایل هستند که در وبسایت تیمچه بازار به عنوان فروشنده عضو شوند ملزم هستند تمام مدارک و اطلاعات مورد نیاز هنگام ثبت نام را به شرکت تمیجه بازار ارائه دهند. در غیر این صورت ثبت نام آنها کامل نشده و نمی توانند فعالیت خود را آغاز نمایند.
 15. در صورت رعایت نکردن هر کدام از قوانین بالا، فعالیت فروشگاه تا اطلاع ثانوی از طرف شرکت تیمچه بازار متوقف می شود و پس از بررسی توسط کارشناسان شرکت تیمچه بازار نتیجه را به مدیر فروشگاه اعلام می کند.
 16. در صورت تکرار خطا توسط فروشگاه، شرکت تیمچه بازار حق دارد بدون اطلاع مجدد فعالبت فروشگاه را به طور دائم متوقف نماید و آن را از لیست فروشندگان حذف کند.
 
در صورت داشتن هرگونه سئوال می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با  تیم پشتیبانی شرکت تیمچه بازار در ارتباط باشید. 

وب سایت تیمچه بازار وابسته به شرکت تیمچه ستاره بازار در جهت ایجاد فرصت به تمام اصناف برای شروع کسب و کار اینترنتی بنا نهاده شده است تا هر مغازه دار و ارائه دهنده خدماتی، بتواند خود بدون هیچگونه واسطه، مانند یک مغازه در یک فروشگاه شروع به فروش محصول خود در بستر اینترنت نماید. سه اصل این سامانه عبارتند است 1- امکان عضویت برای تمام اصناف 2- عدم دریافت کمسیون از خریدها 3- مشتری مداری و جلب رضایت خریدار.

مجوزهای فعالیت

با ما همراه باشید در:

با عضویت در اینستاگرام و خبرنامه تیمچه بازار از تخفیفات، قرعه کشی ها و اخبار مطلع شوید.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

استفاده از مطالب وبسایت سامانه تیمچه بازار فقط به منظور موارد غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
سامانه تیمچه بازار
Logo
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0