ثبت نام

مرحله اول

ثبت‌نام در سایت

برای دریافت اعتبار لازم است شماره موبایلتان را وارد و ثبت‌نام کنید. اگر شما حساب کاربری در سایت ندارید، برای ثبت نام در سایت می توانید اینجا را کلیک بفرمایید.
ثبت نام در سایت تیمچه بازار بسیار آسان بوده و کافیست شما وارد صفحه ثبت نام شوید. بعد از اینکه وارد شدید گزینه ثبت نام را زده و با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود به عضویت سایت در بیایید.

مرحله دوم

پرکردن فرم درخواست

برای دریافت اعتبار لازم است که فرم درخواست پرداخت اعتباری را پر کنید. مدارکی که برای این کار باید داشته باشید، یک فقره چک خام، کارت ملی صاحب چک، شماره موبایل خودتان، شماره موبایل صاحب چک و آدرس شما می باشد. برای این کار شما وارد این صفحه شوید و فرم مورد نظر را پر کنید.

 

بارگذاری مدارک
اعتبارسنجی

مرحله سوم

اعتبارسنجی

از اعتبارسنجی سابقه فعالیت بانکی استفاده می‌کنیم. برای اعتبارسنجی حتما شماره موبایلی که به نام صاحب چک است، مورد نیاز است. این مرحله توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

 

مرحله چهارم

باز شدن خرید اقساطی

بعد از اعتبارسنجی و تایید شدن، شرایط اقساطی در مرحله پرداخت برای شما باز می‌شود و شما می‌توانید خرید خود را به صورت اقساطی انجام دهید.

 

اقساط 4
ارسال کالا

مرحله آخر

ارسال کالا و دریافت مدارک

بعد از خرید شما و واریز پیش پرداخت توسط شما، کالای درخواستی شما ارسال می شود و چک و مدارک درخواستی هماهنگ شده با شما دریافت می شود.